• price-tag Gegarandeerd lage prijzen
  • paint-palette Direct resultaat zien
  • express-delivery Snelle levering

Betonlook naambordje voordeur

Productnummer: MD10712.1
Stel uw naambordje samen:
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Zelf ontwerpen
 27,90 Incl. BTW
Meest gekozen
  • Fill 1287 Handige ontwerptool
  • Fill 1287 Kies uw kleur naambord
  • Fill 1287 Makkelijk tekst opmaken
  • Fill 1287 Zie direct resultaat
Laten ontwerpen
 32,90 Incl. BTW
  • Fill 1287 Wij ontwerpen je naambord
  • Fill 1287 Voer enkele gegevens in
  • Fill 1287 Leun achterover
  • Fill 1287 Altijd een proefdruk
Stel uw naambordje samen:
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Afmeting
20x20 cm
 20,95 Incl. BTW
Meest gekozen
 21,95 Incl. BTW
Schroeven met dopjes
 21,95 Incl. BTW
Meest gekozen
RVS Afstandhouders
 27,90 Incl. BTW
Stel uw naambordje samen:
Kies de kleur van de opdruk*
Namen*
Huisnummer*
Opmerkingen
 32,90 Incl. BTW
  • Fill 1287 Uit voorraad leverbaar
  • Fill 1287 Uitstekende kwaliteit
  • Fill 1287 Snel verzonden
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Cs.element.csReviewsWidget.title
Gemiddeld scoren wij 4.9/5 uit 471 Google-reviews
Reviews Group Ook een review achterlaten? Leuk! Dat kan hier
Betonlook naambordje voordeur

Een modern naambordje kan een echte eyecatcher zijn bij de voordeur van uw nieuwbouwhuis. En deze naamplaat met betonlook is helemaal van deze tijd. Het mooie aan dit naambordje is dat u het geheel naar eigen stijl kunt ontwerpen. Zo kunt u kiezen voor een strak lettertype of juist voor een wat sierlijker lettertype. Er zijn ontelbaar veel mogelijkheden om uw huisnummerbord helemaal naar uw eigen smaak op te maken. En als kers op de taart kunt u ook afbeeldingen toevoegen uit onze afbeeldingen bibliotheek.

Om de betonlook te creëren, maken wij gebruik van een full color uv print op een wit plexiglas bordje. Dit zorgt ervoor dat de betonlook er het beste uitkomt en het net lijkt alsof het een betonnen naamplaatje is. Kortom, dit moderne naambordje is echt iets voor u als u op zoek bent naar een passend naambordje bij uw nieuwbouwhuis. En dankzij de vele mogelijkheden kunt u het geheel naar eigen smaak ontwerpen.

IMG_4919 kopie

Materiaal en kleuren

Group 6

Alle naambordjes die wij leveren hebben een dikte van 3mm. 

Het plexiglas is van nature helder maar tegenwoordig is het in vele kleuren te verkrijgen, hiervan hebben wij de volgende kleuren op voorraad: helder, opaal, wit, grijs, zwart en mat zwart.

Het naambordje is een laser gesneden volledig uv-bestendige kunststof en daarom geschikt voor binnen- en buitentoepassingen.
Men noemt het ook wel een perspex naambordje of acrylaat naamplaat. Het materiaal is ijzersterk en zeer licht. 

De RVS-look naambordjes zijn gemaakt van aluminium sandwichpaneel met een geborstelde toplaag. Ook wel dibond genoemd. Dit materiaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.

Bevestiging

Bij de naambordjes heeft u de keus uit 2 soorten bevestiging. Standaard worden ze geleverd met schroeven met 4 zwarte en 4 witte afdekdopjes zodat u zelf kunt kiezen welke kleur u wilt gebruiken. Wilt u graag een luxere uitstraling dan kunt u kiezen voor de rvs-afstandhouders. Dit geeft een nog mooier resultaat voor een meerprijs van €5,95. Mocht u voor een helder naambordje kiezen dan raden wij altijd de rvs-afstandhouders aan omdat deze door het bordje heen te zien zijn. De rvs-afstandhouders zijn volledig van rvs. Met de afstandhouders komt het naamplaatje ongeveer 1,5 cm voor de muur te hangen zodat er wat diepte gecreëerd wordt.

De rvs-afstandhouders hebben een linkse draad wat wil zeggen dat los en vast draaien net anders om is dan u gewent bent. Los is met de klok mee en vast tegen de klok in.

Voor meer informatie klikt u hier.

Montage instructie Group
Rvs afstandhouders_(1)
Website laptop

Ontwerptool

Group 6

Via onderstaande knop komt u bij een instructie en een tutorial die u een rondleiding geeft door de ontwerptool. Hierdoor weet u precies hoe u zelf uw naambordje helemaal kunt aanpassen en naar uw eigen smaak kunt ontwerpen.

Bekijk de instructie


Jo-Ann Bureauvoorkwaliteitszorg
Jo-Ann Bureauvoorkwaliteitszorg
Mooi bordje, goede kwaliteit, snel geleverd en netjes verpakt met goede beschrijvingen voor ophangen. We zijn erg tevreden! Een aanrader!
Berco Brookman
Berco Brookman
Snelle levering en super mooi naambordje !
Peeter Mastenbroek
Peeter Mastenbroek
Snelle en correcte levering