Naambordje voordeur vogel aparte driehoek
Een luxe uitstraling kan een wereld van verschil maken, en dat geldt zeker voor dit prachtige naamplaatje met een extra vleugje elegantie in de vorm van een driehoekig plaatje. Op deze unieke driehoek hebben we de namen geplaatst in een sierlijk lettertype, waardoor het geheel een verfijnde en persoonlijke touch krijgt. Het basisplaatje is verfraaid met een charmante afbeelding van een takje met een schattig vogeltje erop, wat zorgt voor een speelse en natuurlijke uitstraling. Door de combinatie van deze elementen ontstaat een prachtig en stijlvol naambordje dat zeker de aandacht zal trekken en een blijvende indruk zal achterlaten.
Aanmelden
Materiaal en kleuren
Plexiglas en Dibond naambordjes
Onze naambordjes zijn 3 mm dik en gemaakt van duurzaam plexiglas of Dibond. Beide materialen zijn licht, stevig en geschikt voor binnen- en buitengebruik.
Plexiglas
Ons UV-bestendige plexiglas wordt nauwkeurig lasergesneden en is verkrijgbaar in zes uitvoeringen:
- Helder
- Opaal
- Wit
- Grijs
- Glans zwart
- Mat zwart
Dibond
Dibond is een stevig aluminium sandwichpaneel, ideaal voor buitengebruik. Verkrijgbaar in drie afwerkingen:
- RVS-look
- Goud-look
- Brons-look
Bevestiging
Ontwerptool
Via onderstaande knop komt u bij een instructie en een tutorial die u een rondleiding geeft door de ontwerptool. Hierdoor weet u precies hoe u zelf uw naambordje helemaal kunt aanpassen en naar uw eigen smaak kunt ontwerpen.