Naambordje bloemen leaf 20x30 cm staand
Bladvormig naambordje met bloemen
Dit naambordje valt direct op door de bijzondere bladvorm. De afgeronde lijnen geven het ontwerp een zachte en sierlijke uitstraling, die mooi aansluit bij de bloemenillustratie onderaan het bord.
Het grote huisnummer krijgt een prominente plaats bovenaan. De familienaam staat daarnaast rustig in het ontwerp verwerkt. De combinatie van crème-, groen- en warme oranjetinten zorgt voor een stijlvolle en natuurlijke uitstraling.
Bijzondere leaf-vorm
De asymmetrische bladvorm onderscheidt dit naambordje van een standaard vierkant of rechthoekig model. Een dunne lijn volgt de contour van het bord en versterkt de karakteristieke vorm.
Zelf personaliseren
U kunt het huisnummer en de familienaam aanpassen aan uw eigen situatie. Ook het lettertype en de kleur van de opdruk kunnen in de ontwerptool naar wens worden gewijzigd.
Bevestigingsopties
U kunt kiezen uit drie bevestigingsopties, zodat u het naambordje kunt monteren op de manier die het beste bij uw situatie past.
- Standaard: schroefbevestiging met afdekdopjes voor een stevige en nette afwerking.
- Blinde bevestiging: met behulp van 1 schroef en een magneet, zodat er geen schroeven in het zicht zijn.
- RVS afstandhouders: luxe uitstraling met vier stijlvolle houders.
Waarom kiezen voor dit naambordje?
- Bijzondere bladvorm met afgeronde lijnen
- Sierlijke bloemenillustratie in zachte tinten
- Groot en duidelijk zichtbaar huisnummer
- Ruimte voor uw familienaam
- Kleur van de opdruk en lettertype zelf aan te passen
Aanmelden
Materiaal en kleuren
Alle naambordjes die wij leveren hebben een dikte van 3mm.
Het plexiglas is van nature helder maar tegenwoordig is het in vele kleuren te verkrijgen, hiervan hebben wij de volgende kleuren op voorraad: helder, opaal, wit, grijs, zwart en mat zwart.
Het naambordje is een laser gesneden volledig uv-bestendige kunststof en daarom geschikt voor binnen- en buitentoepassingen. Men noemt het ook wel een perspex naambordje of acrylaat naamplaat. Het materiaal is ijzersterk en zeer licht.
De RVS-look naambordjes zijn gemaakt van aluminium sandwichpaneel met een geborstelde toplaag. Ook wel dibond genoemd. Dit materiaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.
Bevestiging
Ontwerptool
Via onderstaande knop komt u bij een instructie en een tutorial die u een rondleiding geeft door de ontwerptool. Hierdoor weet u precies hoe u zelf uw naambordje helemaal kunt aanpassen en naar uw eigen smaak kunt ontwerpen.