Naambordje met roos en apart huisnummer
Roos als sierlijk bloemmotief
Dit naambordje voor de voordeur heeft een roos als centraal decoratief element. Het huisnummer staat op een apart borddeel, waardoor uw namen en huisnummer ieder een duidelijke eigen plek in het ontwerp krijgen.
Formaat van 20 x 28,5 cm
Dit naambordje is verkrijgbaar in:
- 20 x 28,5 cm
Het ontwerp bestaat uit een hoofdgedeelte voor uw namen en een apart gedeelte voor het huisnummer. Samen vormen deze één passend geheel voor naast de voordeur.
Pas beide delen zelf aan
In de online ontwerptool vult u uw eigen namen en huisnummer in. U kiest zelf de bordkleur en opdrukkleur van het naambordje. Ook de kleur van het aparte huisnummerbordje en de kleur van het huisnummer kunt u afzonderlijk aanpassen.
U ziet direct hoe uw ontwerp eruit komt te zien. Meer uitleg nodig? Bekijk dan hoe onze ontwerptool werkt.
Bevestiging
Voor dit naambordje kunt u kiezen uit drie bevestigingsmogelijkheden:
- Schroeven met afdekdopjes – een stevige standaardbevestiging met een nette afwerking.
- Blinde bevestiging – met één schroef en een magneet, zodat aan de voorzijde geen schroeven zichtbaar zijn.
- RVS-afstandhouders – voor montage waarbij het naambordje op afstand van de gevel wordt bevestigd.
Kenmerken van dit bloemennaambordje
- Ontwerp met een roos
- Apart borddeel voor het huisnummer
- Formaat 20 x 28,5 cm
- Namen en huisnummer zelf aanpasbaar
- Kleuren van beide borddelen afzonderlijk te kiezen
- Lettertype en indeling aanpasbaar in de ontwerptool
- Drie bevestigingsmogelijkheden
Bekijk ook onze andere naambordjes met natuurmotief.
Aanmelden
27 januari 2026 00:33
Uitstekend
Supermooi geworden
Materiaal en kleuren
Alle naambordjes die wij leveren hebben een dikte van 3mm.
Het plexiglas is van nature helder maar tegenwoordig is het in vele kleuren te verkrijgen, hiervan hebben wij de volgende kleuren op voorraad: helder, opaal, wit, grijs, zwart en mat zwart.
Het naambordje is een laser gesneden volledig uv-bestendige kunststof en daarom geschikt voor binnen- en buitentoepassingen. Men noemt het ook wel een perspex naambordje of acrylaat naamplaat. Het materiaal is ijzersterk en zeer licht.
De RVS-look naambordjes zijn gemaakt van aluminium sandwichpaneel met een geborstelde toplaag. Ook wel dibond genoemd. Dit materiaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.
Bevestiging
Ontwerptool
Via onderstaande knop komt u bij een instructie en een tutorial die u een rondleiding geeft door de ontwerptool. Hierdoor weet u precies hoe u zelf uw naambordje helemaal kunt aanpassen en naar uw eigen smaak kunt ontwerpen.