• Gratis verzenden boven €50,-
  • ⭐ 9,7 uit 2.000+ reviews
  • 🚚 95% binnen 24 uur verzonden
  • Scherpe prijzen!

Huisnummerbord rond met katjes

Productnummer: MD11146.2
Stel uw product samen:
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Zelf ontwerpen
 26,95 Incl. BTW
Meest gekozen
  • Fill 1287 Handige ontwerptool
  • Fill 1287 Kies uw kleur naambord
  • Fill 1287 Pas uw tekst eenvoudig aan
  • Fill 1287 Bekijk direct het resultaat
Laten ontwerpen
 31,95 Incl. BTW
  • Fill 1287 Wij ontwerpen uw naambord
  • Fill 1287 Vul uw wensen in
  • Fill 1287 Wij regelen de rest
  • Fill 1287 Altijd eerst een proefdruk
Stel uw product samen:
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Let op:  Na het kiezen van de afmeting en bevestiging opent de ontwerptool en kunt u de kleur aanpassen!

Afmeting
Cirkel 20 cm
 26,95 Incl. BTW
 30,95 Incl. BTW
 34,95 Incl. BTW
Stel uw product samen:

Beschikbaar, levertijd: 1-3 Werkdagen

Kies de kleur van het naambordje*
Kies de kleur van de opdruk*
Namen*
Huisnummer*
Opmerkingen
 31,95 Incl. BTW
  • Fill 1287 Uit voorraad leverbaar
  • Fill 1287 Uitstekende kwaliteit
  • Fill 1287 Snel verzonden
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Huisnummerbord rond met katjes

Rond huisnummerbord met katjes

Geef uw voordeur een speelse uitstraling met dit ronde huisnummerbord met katjes. Het ontwerp is ideaal voor kattenliefhebbers en combineert een duidelijk huisnummer met een vrolijke kattenillustratie.

U personaliseert het bord eenvoudig met uw eigen naam, familienaam en huisnummer. Ook het aantal katjes kunt u aanpassen, zodat het ontwerp goed aansluit bij uw huishouden.

Verkrijgbaar in drie formaten

Dit ronde kattenbord is verkrijgbaar in:

  • Ø 20 cm – compact en subtiel
  • Ø 25 cm – een mooie middenmaat
  • Ø 30 cm – extra goed zichtbaar bij de voordeur

Zelf aanpassen in de ontwerptool

Na het kiezen van het formaat en de bevestiging opent u de ontwerptool. Hier kunt u de namen, het huisnummer, de kleuren en het lettertype aanpassen. In de bibliotheek vindt u verschillende kattenillustraties, waardoor u ook het aantal katjes eenvoudig kunt veranderen.

Bevestiging

Voor dit ronde naambordje kunt u kiezen uit twee bevestigingsmogelijkheden:

  • Blinde bevestiging – voor een strakke uitstraling zonder zichtbare bevestiging aan de voorzijde
  • RVS-afstandhouders – voor een luxe, licht zwevende uitstraling

Waarom kiezen voor dit kattenbord?

  • Speels ontwerp met katjes
  • Personaliseerbaar met naam en huisnummer
  • Aantal katjes zelf aan te passen
  • Verkrijgbaar in Ø 20, 25 en 30 cm
  • Kleuren en lettertypes eenvoudig aan te passen
  • Direct het resultaat bekijken in de ontwerptool

Bekijk ook onze andere naambordjes met katten voor meer ontwerpen met katten.

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


IMG_4919 kopie

Materiaal en kleuren

Group 6

Alle naambordjes die wij leveren hebben een dikte van 3mm. 

Het plexiglas is van nature helder maar tegenwoordig is het in vele kleuren te verkrijgen, hiervan hebben wij de volgende kleuren op voorraad: helder, opaal, wit, grijs, zwart en mat zwart.

Het naambordje is een laser gesneden volledig uv-bestendige kunststof en daarom geschikt voor binnen- en buitentoepassingen.
Men noemt het ook wel een perspex naambordje of acrylaat naamplaat. Het materiaal is ijzersterk en zeer licht. 

De RVS-look naambordjes zijn gemaakt van aluminium sandwichpaneel met een geborstelde toplaag. Ook wel dibond genoemd. Dit materiaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.

Bevestiging

Bij de naambordjes heeft u de keuze uit 3 soorten bevestiging. Standaard worden ze geleverd met schroeven met 4 zwarte en 4 witte afdekdopjes zodat u zelf kunt kiezen welke kleur u wilt gebruiken.


Wilt u graag een luxere uitstraling dan kunt u kiezen voor de rvs-afstandhouders. Dit geeft een nog mooier resultaat voor een meerprijs van €6,-. Mocht u voor een helder naambordje kiezen dan raden wij altijd de rvs-afstandhouders aan omdat deze door het bordje heen te zien zijn. 


Wilt u geen bevestiging zien dan kunt u kiezen voor de blinde variant, hierbij hangt het bordje aan een sterke magneet en hoeft u slechts 1 gaatje in de muur te boren. Deze is verkrijgbaar voor een meerprijs van €5,-.


Rvs afstandhouders_(1)
Website laptop

Ontwerptool

Group 6

Via onderstaande knop komt u bij een instructie en een tutorial die u een rondleiding geeft door de ontwerptool. Hierdoor weet u precies hoe u zelf uw naambordje helemaal kunt aanpassen en naar uw eigen smaak kunt ontwerpen.

Bekijk de instructie