• Gratis verzenden boven €50,-
  • Ontwerp zelf uw naambord
  • Snelle levering
  • Scherpe prijzen!

Naambordje voordeur hond Australian Shepherd

Productnummer: MD10314.2
Stel uw product samen:
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Zelf ontwerpen
€ 22,95 Incl. BTW
Meest gekozen
  • Fill 1287 Handige ontwerptool
  • Fill 1287 Kies uw kleur naambord
  • Fill 1287 Makkelijk tekst opmaken
  • Fill 1287 Zie direct resultaat
Laten ontwerpen
€ 27,95 Incl. BTW
  • Fill 1287 Wij ontwerpen je naambord
  • Fill 1287 Voer enkele gegevens in
  • Fill 1287 Leun achterover
  • Fill 1287 Altijd een proefdruk
Stel uw product samen:
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Let op:  de kleur van het naambordje wijzigt u in de ontwerptool

Afmeting
15x20 cm
Meest gekozen
€ 22,95 Incl. BTW
Blinde bevestiging
€ 27,95 Incl. BTW
Meest gekozen
RVS Afstandhouders 4 stuks
€ 28,95 Incl. BTW
Schroeven met dopjes
€ 22,95 Incl. BTW
Stel uw product samen:

Beschikbaar, levertijd: 2 - 4 werkdagen

Kies de kleur van het naambordje*
Kies de kleur van de opdruk*
Namen*
Huisnummer*
Opmerkingen
€ 27,95 Incl. BTW
  • Fill 1287 Uit voorraad leverbaar
  • Fill 1287 Uitstekende kwaliteit
  • Fill 1287 Snel verzonden
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Cs.element.csReviewsWidget.title
Gemiddeld scoren wij 4.9/5 uit 809 Google-reviews
Ook een review achterlaten? Leuk! Dat kan hier
Naambordje voordeur hond Australian Shepherd

Naambordje met Australian Shepherd – 15x20 cm

Ben jij de trotse eigenaar van een Australian Shepherd? Dan is dit naambordje van 15x20 cm de ideale manier om jouw voordeur een persoonlijke en stijlvolle uitstraling te geven. De afbeelding van de energieke en intelligente Australian Shepherd maakt dit bordje extra bijzonder en laat meteen zien dat hier een trouwe en levendige viervoeter hoort.

Met onze online ontwerptool kun je dit naambordje helemaal naar wens personaliseren. Voeg eenvoudig je familienaam, huisnummer of een leuke tekst toe en kies uit diverse lettertypes en stijlen. Zo ontwerp je in slechts een paar klikken een uniek bordje dat perfect bij jou en je hond past.


Bevestigingsopties
Kies de bevestiging die het beste aansluit bij jouw woning en stijl:

  • Standaard: schroefbevestiging met afdekdopjes – stevig en netjes afgewerkt

  • Blinde bevestiging: met 1 schroef en magneet – strakke look zonder zichtbare schroeven

  • RVS afstandhouders: luxe uitstraling met 4 stijlvolle afstandhouders


Waarom dit Australian Shepherd naambordje?
✔ Afbeelding van de vrolijke en slimme Australian Shepherd
✔ Compact formaat van 15x20 cm – ideaal voor kleinere voordeuren
✔ Helemaal naar wens te personaliseren met de ontwerptool
✔ Duurzaam en weerbestendig materiaal, geschikt voor buiten
✔ Betaalbaar en eenvoudig te bestellen

Laat jouw liefde voor de Australian Shepherd zien en maak je entree compleet met dit unieke naambordje van 15x20 cm!

IMG_4919 kopie

Materiaal en kleuren

Group 6

Alle naambordjes die wij leveren hebben een dikte van 3mm. 

Het plexiglas is van nature helder maar tegenwoordig is het in vele kleuren te verkrijgen, hiervan hebben wij de volgende kleuren op voorraad: helder, opaal, wit, grijs, zwart en mat zwart.

Het naambordje is een laser gesneden volledig uv-bestendige kunststof en daarom geschikt voor binnen- en buitentoepassingen.
Men noemt het ook wel een perspex naambordje of acrylaat naamplaat. Het materiaal is ijzersterk en zeer licht. 

De RVS-look naambordjes zijn gemaakt van aluminium sandwichpaneel met een geborstelde toplaag. Ook wel dibond genoemd. Dit materiaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.

Bevestiging

Bij de naambordjes heeft u de keuze uit 3 soorten bevestiging. Standaard worden ze geleverd met schroeven met 4 zwarte en 4 witte afdekdopjes zodat u zelf kunt kiezen welke kleur u wilt gebruiken.


Wilt u graag een luxere uitstraling dan kunt u kiezen voor de rvs-afstandhouders. Dit geeft een nog mooier resultaat voor een meerprijs van €5,95. Mocht u voor een helder naambordje kiezen dan raden wij altijd de rvs-afstandhouders aan omdat deze door het bordje heen te zien zijn. 


Wilt u geen bevesting zien dan kunt u kiezen voor de blinde variant, hierbij hangt het bordje aan een sterke magneet en hoeft u slecht 1 gaatje in de muur te boren. Deze is verkrijgbaar voor een meerprijs van €4,95.


Rvs afstandhouders_(1)
Website laptop

Ontwerptool

Group 6

Via onderstaande knop komt u bij een instructie en een tutorial die u een rondleiding geeft door de ontwerptool. Hierdoor weet u precies hoe u zelf uw naambordje helemaal kunt aanpassen en naar uw eigen smaak kunt ontwerpen.

Bekijk de instructie


Rik van Olst
Rik van Olst
Talip Erdogan
Talip Erdogan
Sarah
Sarah