• Gratis verzenden boven €50,-
  • Ontwerp zelf uw naambord
  • Snelle levering
  • Scherpe prijzen!

Naambordje voordeur met Bloedhond

Productnummer: MD10263.1
Stel uw product samen:
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Zelf ontwerpen
€ 22,95 Incl. BTW
Meest gekozen
  • Fill 1287 Handige ontwerptool
  • Fill 1287 Kies uw kleur naambord
  • Fill 1287 Makkelijk tekst opmaken
  • Fill 1287 Zie direct resultaat
Laten ontwerpen
€ 33,95 Incl. BTW
  • Fill 1287 Wij ontwerpen je naambord
  • Fill 1287 Voer enkele gegevens in
  • Fill 1287 Leun achterover
  • Fill 1287 Altijd een proefdruk
Stel uw product samen:
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Let op:  de kleur van het naambordje wijzigt u in de ontwerptool

Afmeting
15x20 cm
Meest gekozen
€ 22,95 Incl. BTW
Blinde bevestiging
€ 27,95 Incl. BTW
Meest gekozen
RVS Afstandhouders 4 stuks
€ 28,95 Incl. BTW
Schroeven met dopjes
€ 22,95 Incl. BTW
Stel uw product samen:

Beschikbaar, levertijd: 2 - 4 werkdagen

Kies de kleur van het naambordje*
Kies de kleur van de opdruk*
Namen*
Huisnummer*
Opmerkingen
€ 33,95 Incl. BTW
  • Fill 1287 Uit voorraad leverbaar
  • Fill 1287 Uitstekende kwaliteit
  • Fill 1287 Snel verzonden
headerImageAlt

Beveiligd bestel en betaalproces

Cs.element.csReviewsWidget.title
Gemiddeld scoren wij 4.9/5 uit 809 Google-reviews
Ook een review achterlaten? Leuk! Dat kan hier
Naambordje voordeur met Bloedhond

Naambordje met bloedhond – 15x20 cm

Ben je trotse eigenaar van een bloedhond en wil je dat ook laten zien bij je voordeur? Dan is dit naambordje van 15x20 cm met een afbeelding van een bloedhond de perfecte keuze. Het bordje combineert een stoere uitstraling met een persoonlijke touch en is een echte blikvanger voor bezoekers.

Met onze online ontwerptool kun je dit naambordje volledig naar wens personaliseren. Voeg eenvoudig je familienaam, huisnummer of een leuke tekst toe en kies uit diverse lettertypes en stijlen. Zo maak je in een paar klikken een uniek ontwerp dat precies bij jou en je hond past.


Bevestigingsopties
We bieden drie verschillende bevestigingsmogelijkheden:

  • Standaard: schroefbevestiging met afdekdopjes – stevig en betrouwbaar

  • Blinde bevestiging: met 1 schroef en magneet – strakke afwerking zonder zichtbare schroeven

  • RVS afstandhouders: luxe uitstraling met 4 afstandhouders


Waarom dit naambordje met bloedhond?
✔ Origineel en persoonlijk ontwerp met bloedhond
✔ Handzaam formaat van 15x20 cm – ideaal voor iedere voordeur
✔ Helemaal naar wens te personaliseren met de ontwerptool
✔ Duurzaam en weerbestendig materiaal, geschikt voor buiten
✔ Betaalbaar en eenvoudig te bestellen

Laat jouw liefde voor de bloedhond zien en geef je entree karakter met dit stijlvolle naambordje met bloedhond!

IMG_4919 kopie

Materiaal en kleuren

Group 6

Alle naambordjes die wij leveren hebben een dikte van 3mm. 

Het plexiglas is van nature helder maar tegenwoordig is het in vele kleuren te verkrijgen, hiervan hebben wij de volgende kleuren op voorraad: helder, opaal, wit, grijs, zwart en mat zwart.

Het naambordje is een laser gesneden volledig uv-bestendige kunststof en daarom geschikt voor binnen- en buitentoepassingen.
Men noemt het ook wel een perspex naambordje of acrylaat naamplaat. Het materiaal is ijzersterk en zeer licht. 

De RVS-look naambordjes zijn gemaakt van aluminium sandwichpaneel met een geborstelde toplaag. Ook wel dibond genoemd. Dit materiaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.

Bevestiging

Bij de naambordjes heeft u de keuze uit 3 soorten bevestiging. Standaard worden ze geleverd met schroeven met 4 zwarte en 4 witte afdekdopjes zodat u zelf kunt kiezen welke kleur u wilt gebruiken.


Wilt u graag een luxere uitstraling dan kunt u kiezen voor de rvs-afstandhouders. Dit geeft een nog mooier resultaat voor een meerprijs van €5,95. Mocht u voor een helder naambordje kiezen dan raden wij altijd de rvs-afstandhouders aan omdat deze door het bordje heen te zien zijn. 


Wilt u geen bevesting zien dan kunt u kiezen voor de blinde variant, hierbij hangt het bordje aan een sterke magneet en hoeft u slecht 1 gaatje in de muur te boren. Deze is verkrijgbaar voor een meerprijs van €4,95.


Rvs afstandhouders_(1)
Website laptop

Ontwerptool

Group 6

Via onderstaande knop komt u bij een instructie en een tutorial die u een rondleiding geeft door de ontwerptool. Hierdoor weet u precies hoe u zelf uw naambordje helemaal kunt aanpassen en naar uw eigen smaak kunt ontwerpen.

Bekijk de instructie


Rik van Olst
Rik van Olst
Talip Erdogan
Talip Erdogan
Sarah
Sarah